Nieuwe toiletten op school

… waw!
Op maandag 9 januari konden we de vernieuwde buitentoiletten van onze school eindelijk officieel gebruiken.
Na maanden werk beschikken we nu over een modern en aangepast sanitair blok. Vorig jaar bevroegen we onze leerlingen en met hun wenken en suggesties hielde we rekening: nieuwe, verzorgde toiletten, goede verlichting en verluchting, toiletpapier in de toiletten zelf, kans om je handen te wassen, vloerverwarming om condensatie te voorkomen, een aangepast toilet voor mindervaliden, ….
Nu willen we nog alle leerlingen warm maken om zorg te dragen voor de prachtige infrastructuur.
Na de afronding van dit project kunnen we gaan denken aan de volgende realisaties: vernieuwen van ramen en deuren in de lagere school, van de stookinstallatie in de lagere school, van de verlichting in de beide gebouwen en van de dakbedekking van onze kleuterafdeling. Nog heel wat plannen die de volgende jaren concreet vorm zullen krijgen. We houden jullie regelmatig op de hoogte!
{moscomment}