Miniemen Hand in Hand kampioen!

Dat de jeugdploegen van Hand in Hand voor een groot deel uit Zevendonkse jeugd bestaat zal bij iedereen wel geweten zijn. Dit seizoen hebben we in onze rangen een echte kampioenenploeg.
Onze miniemen waren de beste in hun reeks.
De Zevendonkse jongens die deze knappe reeks mee hielpen neerzetten zijn: Ben Wouters, Jasper Goris, Christophe De Beuker, Sam Heirman, Tomas Van Gool, Sam Simons. Proficiat mannen.
Op zondag 23 april worden ze vóór de wedstrijd van het eerste elftal in de bloemetjes gezet.

Tijdens het weekend van 12-13-14 mei hebben we onze jeugdtornooien voor onze jeugdploegen. We beginnen op vrijdagavond met de scholieren, zaterdag zijn de kadetten en duiveltjes aan de beurt en op zondag zijn de miniemen en preminiemen van de partij.
Alle supporters zijn welkom. Heb je zin om met je vrienden te voetballen volgend seizoen, kom dan beslist eens langs tijdens deze dagen aan onze terreinen aan de Veedijk, we geven je graag de nodige informatie! Anders neem je gauw een kijkje op onze site.
{moscomment}